View Single Post
Stary 13-04-2023, 10:04   #485
Komściu
ford::amateur
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 03-11-2021
Skąd: Iława
Model: Ford Mondeo MkV
Silnik: 2.0 TDCI 150KM
Rocznik: 2017
Postów: 4
Domyślnie Odp: Aktywny tempomat - upgrade z normalnego

Witam,
Mam Mondeo z 2017 roku przedlift z funkcjami: Asystent Pasa Ruchu, Ford Dynamic LED, czytanie znaków drogowych, grzanie przedniej szyby, automatyczne wycieraczki, według licznika jest jeszcze Active City Stop, ale nigdy nie testowałem poprawności działania. Szyba ma otwory na 3 kamery. Kierownicę mam wyposażoną w przyciski od aktywnego tempomatu, ale nie działał nawet podstawowy tempomat (w tym momencie jest aktywowany podstawowy). Nie posiadam HUD.
Lusterko to DU5A-17E678-EP (AHBC/LA/TSR)
Przejrzałem cały wątek i wiem, że potrzebuje wymienić atrapę chłodnicy, wymienić żaluzje, kupić uchwyt do radaru, wiązkę oraz sam radar i tutaj pojawia się problem.
Jaki radar będzie pasował do tej kamery? W wątku znalazłem wiadomość, jakoby do Forda przedliftem był potrzebny tylko radar do ACC, a kamera nie ma znaczenia.
Nie chcę walnąć babola i kupić zły radar za kwotę bliską tysiąca. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jaki nr radaru będzie pasował do mojego pacjenta? Znalazłem różne aukcje i na każdej jest inny model, tj.:
JX7T-9G768-AD
GV6T-9G768-AF
CV6T-9G768-AC
GK2T-9G768-AE
EB3T-9G768-AF
EB3T-9G768-AE
LB5T-9G768-AB
AG9N-9G768-BF
FK7T-9G768-AD
HP5T-14C689-AF
Od wyboru głowa rozbolała, a chciałbym po prostu wiedzieć, czy jeśli kupię, to będzie pasował.
Ewentualnie czy jest konieczność wymiany lusterka na inny model? Wiem, że najlepiej byłoby mieć lusterko w wersji najbogatszej, ale wtedy musiałbym wymienić szybę na tą z jednym otworem pod kamerę.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
Komściu jest offline   Odpowiedź z Cytatem