Temat: [Mondeo 2007-2014] convers nie wyświetla wszystkich funkcji
View Single Post
Stary 06-04-2023, 21:31   #110
mareasb
ford::average
 
Avatar mareasb
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 13-11-2009
Skąd: podbeskidzie
Model: mondeo mk3, mk4
Silnik: 2.0 TDCi 130KM, 2.0 TDCi 143KM
Rocznik: 2002, 2007
Postów: 102
Domyślnie Odp: convers nie wyświetla wszystkich funkcji

Dzięki za odpowiedz, a dobrze to rozumię że jeśli forscan nie widzi modułu PAM to pewno te tylne czujniki cofania nie są fabryczne (jakiś sterownik od tego jest za schowkiem w bagażniku - słyszę tylko jak częstotliwość pikania wzrasta ze zmniejszeniem odległości - skoro nie fabryczne to wizualizacji nie będzie. I jeszcze te pasy - ich zapięcie nie jest sygnalizowane . Też wyczytałem że to na bazie 1122 a więc ten ruski -chciałem wgrać konfiguracje z BCMa do zegarów ale forscan się zatrzymuje i krzyczy że w calibration files brak 7M2T-14C025-AA.VBF bo jest tam ale podobny ale 6M2T-14C025-AB.vbf (taki chyba mam BCM z mondeo 2007 2.0 tdci)- chyba nic już więcej nie zadziałam z tym - są tam te trzy błędy imam nadzieję że nie wpłyną na bezpieczeństwo - lepiej nie sprawdzać. Nie mam czujników tpms a ten poprzedni miał - może temu nie widzę napięcia i temperatury bo linia ucieka (coś wyczytałem że u Ciebie tak u twojego klienta tak było i może w ruskim jest tak samo) A w oryginalnym dotego zegara sofcie to czego nie ma? tych wizualizacji lamp, predkosci cyfrowej i czarnego tła?

PS. W końcu wgrałem do IPC konfigurację z BCMa poszło po tym jak dograłem brakujące biblioteki do folderu C:\Users\users\OneDrive\Dokumenty\CalibrationFiles z jakiegoś zipa z forum.

Ostatnio edytowane przez mareasb ; 07-04-2023 o 20:26
mareasb jest offline   Odpowiedź z Cytatem