Temat: [S-MAX 2006-2015] Gdzie założyć gaz
View Single Post
Stary 05-04-2023, 11:02   #11
Dynia
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 28-02-2009
Skąd: Warszawa
Model: Ford S-Max
Silnik: 2.0 PB
Rocznik: 2006
Postów: 46
Smile Montaż LPG

Witam,

jak w temacie. Wiem że na forum są już podobne tematy ale dość stare. Może warto trochę odświeżyć bazę monterów LPG ;-)

Zostałem szczęśliwym posiadaczem S-Maxa 2.0 PB 145KM. Przygotowuje się do założenia LPG i mam kilka pytań.

Chodzi o polecany zakład w Warszawie lub okolicach.
Przeczytałem już nasz dział LPG oraz lpg-forum.pl. Większość opinii jest sprzed kilku lat (czasami nawet 10) więc ciężko wyrobić sobie jakieś zdanie - w postach królują 2 zakłady:
- Auto Dakar
- KlinikaLPG

Ja natomiast (początkowo) planowałem zakładać w ENERGY GAZ POLSKA lub lpg-montaz.pl ale opinie są różne. Nawet na te polecane na lpg-forum.pl. Oczywiście co człowiek to opinia ale od tamtych opinii minęło już sporo czasu, a i w międzyczasie mogły powstać nowe równie dobre zakłady. Jak już nie raz pisaliście nie liczy się zakład czy instalacja - liczy się osoba montująca i jej wiedza na temat instalacji którą montuje. Z biegiem czasu w tamtych "polecanych" zakładach mogła być duża rotacja pracowników i jakość również mogła ulec zmianie ;-)


Kolejne pytanie to przeróbka podłogi. Czy macie jakiś zakład / osobę do polecenia? Nie każdy zakład ma to w ofercie tylko chcą aby przyjechać już z przerobioną podłogą.

Pozdrawiam i dziękuje za pomoc.
Dynia jest offline   Odpowiedź z Cytatem