View Single Post
Stary 29-03-2023, 06:13   #5118
RECONDO
ford::expert
 
Avatar RECONDO
 
Zarejestrowany: 02-08-2006
Skąd: Camp Eagle
Model: MONDEO
Silnik: 1,8 PB
Rocznik: 2001
Postów: 2,734
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał roadrunnner Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
RECONDO,
Niestety nie. Jest konflikt serial no incorrect jeżeli radio jest z innego roku/modelu a reszta z innego. Wierz mi, stłukłem wyświetlacz u siebie i chciałem tak zrobić żeby przełożyć cały wyświetlacz z elektroniką z mojego starego oryginalnego DENSO. Wyświetlał się powyższy komunikat, nie dało się w ogóle włączyć Denso i nie pojawiał się ekran numeryczny do wbicia kodu. Uprzedzając, nie chodziło o VIN unlock.
Musiałem rozebrać wszystko i przełożyć sam ekran.
Jeżeli chodzi o dokładanie wiązki;
Robiłem tak u siebie na początku i nie chciało działać. Przy czym nie jestem pewny czy dysponowałem niewłaściwym opisem pinów do połączenia, czy problem leżał gdzieś indziej. W sumie jak zdobyłem oryginalną wiązkę i porównałem ją z tą którą zrobiłem, to wszystko z grubsza wyglądało tak samo, magistrala CAN w każdym bądź razie nie widziała modułu BT/VC.
Niestety TAK. Uwierz mi, przekładałem u siebie kilkukrotnie moduły radia, aktualnie mam z Galaxy w Mondeo z 2001 roku, i jest ok. Działa, gra, dotyka. Wiązkę w jednym aucie mam fabryczną w drugim zrobiłem sam poprawiając fabrykę - oryginalnie BT gra na zapłonie, u mnie działa juz przy uruchomionym Denso.
__________________
MJJ HUMAN NATURE
NTM - NARODOWY TEST MIECIA czyli ile dodatków uda się upchać do jednego złomka!
RECONDO jest offline   Odpowiedź z Cytatem