View Single Post
Stary 29-03-2023, 00:56   #5117
roadrunnner
ford::average
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 06-11-2013
Skąd: Wa-wa
Model: Mondeo MK3 Ghia + Focus MK2 + Mondeo MK5 Hybrid
Silnik: 2,5 upgrade 3,0 200Km i 2.0 145Km
Rocznik: 2004+2007+2020
Postów: 73
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał RECONDO Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Do wymiany jest tylko moduł CD/FM na wersję po VIII 2004 r., plus wiązkę do BT - można ją dołożyć samemu + mikrofon.
RECONDO,
Niestety nie. Jest konflikt serial no incorrect jeżeli radio jest z innego roku/modelu a reszta z innego. Wierz mi, stłukłem wyświetlacz u siebie i chciałem tak zrobić żeby przełożyć cały wyświetlacz z elektroniką z mojego starego oryginalnego DENSO. Wyświetlał się powyższy komunikat, nie dało się w ogóle włączyć Denso i nie pojawiał się ekran numeryczny do wbicia kodu. Uprzedzając, nie chodziło o VIN unlock.
Musiałem rozebrać wszystko i przełożyć sam ekran.
Jeżeli chodzi o dokładanie wiązki;
Robiłem tak u siebie na początku i nie chciało działać. Przy czym nie jestem pewny czy dysponowałem niewłaściwym opisem pinów do połączenia, czy problem leżał gdzieś indziej. W sumie jak zdobyłem oryginalną wiązkę i porównałem ją z tą którą zrobiłem, to wszystko z grubsza wyglądało tak samo, magistrala CAN w każdym bądź razie nie widziała modułu BT/VC.
roadrunnner jest offline   Odpowiedź z Cytatem