Temat: [Transit i Tourneo Custom 2012-2023] wyciek płynu wspomagania przy wyjściu
View Single Post
Stary 28-02-2023, 22:52   #6
Bogdan777
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 23-02-2023
Model: transit custom
Silnik: 2.2
Rocznik: 2014
Postów: 4
Domyślnie Odp: wyciek płynu wspomagania przy wyjściu

Panowie dziś zabrałem sie za naprawe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. kupiłem gumowy oring za 30gr o szerokosci zewnętrznej 15mm i grubosci 1 mm założyłem, a na górny przewód przed blache dałem podkładke 0,5 mm żeby w miare równo blacha docisnęła oba przewody i skreciłem mocno, po zalaniu płynu przejechalem nieśmiało kilkanaście metrów i było ok, później byłem w trasie ok. 40 km i powiem wam że wszystko w porządku, nie ma ani kropelki w miejscu wcześniejszego wycieku, pompa nie wyje, kierownica płynnie skręca i ze zbiorniczka nic nie ubywa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. podejżewam że nie jest to rozwiązanie na dłuższą mete... ale prowizorki wytrzymują najdłużej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

ps jutro zamawiam nowy przewód, dopóki kurier nie przywiezie nowego trzeba będzie tak jeździć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bogdan777 jest offline   Odpowiedź z Cytatem