Temat: [S-MAX 2015- ] Zmiana oprogramowania zegarów
View Single Post
Stary 20-02-2023, 15:16   #67
superprzemo
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 11-02-2011
Model: FOCUS I + FOCUS III
Silnik: 1.8 TDCI + 1.6 VCT
Rocznik: 2003 + 2014
Postów: 7
Domyślnie Odp: Zmiana oprogramowania zegarów

Odgrzebię temat, bo trochę czasu spędziłem zanim to sam ogarnąłem, więc może to komuś się przyda w przyszłości:

Wreszcie i ja mam wgrany soft js7t (teoretycznie tylko do zegarów w mondeo mk5) ze zmodyfikowanym wyglądem zegarów oraz poczwórnym komputerem pokładowym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Soft zmieniłem kablem vLinker FS + najnowsza wersja FORSCAN, cała procedura zmiany softu oraz samego wyglądu zajęła niecałe 20 min. Pacjentem był S-MAX mk2 2.0 EcoBoost 240km z 2015 roku

Wygląd samych zegarów przygotował kolega: mondeo_mk5@gmx.de (komunikacja odbywała się w języku polskim odnośnie omawiania wyglądu zegarów jak i pomoc przy wgraniu odpowiednich plików), mod powstał w przeciągu kilku godzin, poniżej to co zostało po wgraniu:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
superprzemo jest offline   Odpowiedź z Cytatem