View Single Post
Stary 11-02-2023, 16:01   #27
niko123
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 28-03-2008
Model: Ford Focus II
Silnik: 1.6 TI-VTC
Rocznik: 2009
Postów: 236
Domyślnie Odp: Co zamiast Kugi ?

Cytat:
Napisał ołowiany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Noo, z konfiguratora wychodzi mi 300 tys. To chyba jest premium Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dlaczego nie PHEV ?
Cytat:
Napisał foni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W mojej ocenie 2,5 litrowy wolnossący silnik jest ciut zbyt słaby aby - po rozładowaniu baterii - napędzać 2,2 tonowego SUVa. Owszem, auto pozostaje cały czas bardzo szybkie ale odbywa się to kosztem komfortu akustycznego, bo trzeba korzystać z wysokich obrotów silnika spalinowego.
Nastepny ecpert bez wiedzy.

Mazda po rozładowaniu aku ciagle ma ukryte 13% bateti i sama je doladowuje, tym samym po rozładowaniu aku zawsze mamy dostepna pelna moc 325 ps
Brat ja kupil i znam juz ja, jazda jest rewelacyjna, polecam auto.- 6 lat pelnej gwarancji na wszystkie podzespoły.
Wyciszenie jest super, na poziomie q5 z fatalnym dsg ale to opisywalem w innym watku na forum
__________________
Regulamin $23

Ostatnio edytowane przez niko123 ; 11-02-2023 o 16:04
niko123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem