Temat: [Maverick 2000-2007] Możliwy napęd tylko na jedną oś?
View Single Post
Stary 02-02-2023, 12:24   #8
artis.
ford::beginner
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 01-02-2023
Skąd: Ząbkowice Śl.
Model: Maverick
Silnik: 3.0
Rocznik: 2005
Postów: 14
Domyślnie Odp: Możliwy napęd tylko na jedną oś?

Cytat:
Napisał Speedo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zależy też jaki to napęd (nie znam się na escapach) - jak stały z rozdziałem mocy jak np w Kudze to warto o to walczyć bo to dobre jest, jak dopinany przód jak w moich explorerach (deska w sumie podobna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) to nie warto, po czarnym i suchym nie jedzie bo brak mechanizmu międzyosiowego a ile jest takich dni, że droga jest ośnieżona/oblodzona? jeden albo wcale, no chyba że ktoś mieszka w lesie w bieszczadach albo szuka auta do "topienia w błocie"
No właśnie. To miałoby być auto do miasta,bo ładny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mam Santa Fe z 4WD i jest włączony zawsze na 1 oś. NIGDY nie użyłem w pełni tego napędu, bo nie było po co, więc napęd na 1 oś i w Escapie wystarczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Najwyżej kupię sobie drugiego, tańszego złomka na ryby - już z napędem na 2 osie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
artis. jest offline   Odpowiedź z Cytatem