Temat: [Focus 2011-2014] Moduł czujnika parkowania - jaki?
View Single Post
Stary 28-01-2023, 12:45   #1
kurm28
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 08-03-2011
Model: Focus Mk3
Silnik: 1.6 TDCi
Rocznik: 2013
Postów: 20
Domyślnie Moduł czujnika parkowania - jaki?

Dzień dobry

W moim Focusie padły czujniki parkowania.
Najpierw wpadały co jakiś czas w tryb niedziałania, ale wracały, aż w końcu umarły na śmierć.
Szczerze przyznaję, że bez głębszej diagnostyki, postanowiłem wymienić moduł, bo mam wolne 100PLN Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., lubię takie proste rozwiązania i tak sobie myślę, że za wiele innych opcji nie ma więc spróbuje. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wszystko szło dobrze, aż dotarłem do momentu zakupu modułu i tutaj pojawił sie problem - nie wiem jaki model moduł kupić, ponieważ numery na tym który jest w samochodzie sie wytarły.
Widoczne jest tylko M5T-15K866 (pod spodem natomiast mniejszymi cyferkami 303609/D25KE).
Z tego co doczytałem, cały numer to zapewne BM5T - 15K866 - ... no i właśnie tych dwóch literek na końcu brakuje, a chyba one mówią do jakiej wersji auta jest moduł.
Mój Focus jest z 2013 i ma tylko cztery czujniki z tyłu.

Czy po takim opisie ktoś mógłby podpowiedzieć (o ile to w ogóle możliwe), jakiego modułu potrzebuję?

Z góry dziękuję.

Pzdr
k.
kurm28 jest offline   Odpowiedź z Cytatem