View Single Post
Stary 18-01-2023, 10:59   #122
lewar81
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-08-2011
Skąd: Szczecin
Model: Smax 2011
Silnik: 1.6 ecoboost
Rocznik: 2011
Postów: 59
Domyślnie Odp: Moduł przyczepy - Trailer Tow Module (TTM) - Instalacja/Testy

Cytat:
Napisał erzyk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moduł zakupiłem bez wtyczki do przyczepy, ale tam są standardowe konektori (te wąskie). Wystarczy je zacisnąć i zagrzać w koszulkę termokurczliwą. Oczywiście podłączając pod odpowiednie piny zgodnie ze schematem.
Witam, widzę że mocno jesteś w tamacie tego modułu. Od wczoraj w moim s-max z tym modułem zamontowanym jeszcze w Holandii przez poprzedniego właściciela, model haka Vestafalia nr nie pamiętam (mam pełną dokumentację) zaczął się samoistnie wyłączać parktronic imitując podłączenie przyczepy i wyskakuje komunikat: błąd kierunowskazów przyczepy. Oczywiście nigdy nic nie podłączałem do gniazda przyczepy które ma klapkę, hak też jest odkręcony i schowany w bagażniku. Wczoraj zacząłem zamieniać bezpiecznik FB8 i po chwili wszystko zadziałało, ale gdy zamieniłem dalej na kolejny to już nie udało mi się wrócić do sprawności. Masz pomysł co może powodować, że widzi podpiętą przyczepkę której nie ma ?
lewar81 jest offline   Odpowiedź z Cytatem