Temat: [Focus 2014-2018] Dołożenie kamery cofania
View Single Post
Stary 15-01-2023, 15:20   #757
Jarri S-max
ford::average
 
Avatar Jarri S-max
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 18-10-2018
Skąd: Toruń
Model: S-max
Silnik: 2.0 TDCI EcoBlue
Rocznik: 2018
Postów: 96
Domyślnie Odp: Dołożenie kamery cofania

Panowie,
widzę, że mocno działacie z tymi kamerami cofania i to z sukcesami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

ja namierzyłem na allegro kamerkę wbudowaną w uchwyt do podnoszenia klapy bagażnika Interlook LS8010-black, w opisie przeznaczona do mk3 (mój jest z 2017 roku, import z Francji, gdzie miał 1 właściciela od nowości), 1.5 tdci hatchback z SYNC 3 (z navi); wersja oprogramowania 2.3, kompilacja 17109; czy ta kamera będzie działać w moim Focusie?
poza samym fizycznym podłączeniem konieczna jest pewnie aktywacja kamery w SYNC, czy to jest do w miarę prostego ogarnięcia?

i ostatnia kwestia: czy w Toruniu lub okolicach, albo w miarę niedaleko od Torunia jest ktoś kto mógłby założyć mi kamerę cofania z jej aktywacją?
możecie podpowiedzieć do kogo się zgłosić? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

pozdrawiam, Jarek
__________________
Henry Ford powiedział: Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej
Jarri S-max jest offline   Odpowiedź z Cytatem