Temat: [Focus 2011-2014] piski/skrzypienie na tyłach
View Single Post
Stary 05-01-2023, 11:05   #14
MichalJan
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 19-08-2021
Skąd: Smolec
Model: Ford Focus mk3
Silnik: 1,6
Rocznik: 2013
Postów: 11
Domyślnie Odp: piski/skrzypienie na tyłach

Cytat:
Napisał piterus87 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Musze Cię zmartwić. Znalezienie źródła tego pisku będzie trudne bo to auto, szczególnie kombi ma dziwną akustykę i to, że słyszysz tego świerszcza z tylnej części wcale nie oznacza, że tam jest jego źródło. Sam też kilka razy się na tym złapałem - coś trzeszczało i byłem przekonany, że odgłos dobiega z bagażnika, okazało się, że to pusty plastikowy pojemnik ocierał o skórzaną tapicerkę tylnego siedzenia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ten świerszcz nie wzmaga się w zależności od prędkości auta?
Domyślam się, że nie będzie to łatwe bo już przekopałem sporo artykułów, filmików ale nic.

Nie, nie ma znaczenia czy jadę wolno czy szybko. Nawet jak jadę po gładziutkiej drodze to ciągle świerszczy i nie wzmaga się jak jadę do nierównościach czy progach.

Co mógłbym jeszcze dodać, że ostatnio zauważyłem lekki przeciek z tylnego plastiku ( ta kratka z tyłu bagażnika na boku ) i tak się zastanawiałem czy właśnie nie zamokły mi jakies styropiany pod plastikami. I właśnie z tej strony słyszę tego świerszcza, przynjamniej tak mi się wydaje.
https://ibb.co/TTwRymf

Ostatnio edytowane przez MichalJan ; 05-01-2023 o 11:18
MichalJan jest offline   Odpowiedź z Cytatem