View Single Post
Stary 27-12-2022, 15:47   #23
nicholas79
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 27-12-2022
Model: Fusion
Silnik: 2.5
Rocznik: 2016
Postów: 1
Domyślnie Dzienne LED-y + przeciwmgłowe z Mondeo Mk5 we Fusionie z 2016

Witam! Chciałbym się dowiedzieć czy do amerykańskiego Fusiona z 2016 (sprzed liftu, więc przód taki sam jak w Mondeo Mk5) da radę zamontować dzienne LED-y razem z przeciwmgielnymi które były dostępne w Mondeo [IMG]https://www.otomoto.pl/oferta/ford-mondeo-ford-mondeo-mk5-2-0-tdci-180km-powershift-bez-wkladu-navi-podgrzewana-ID6EQQQV.html#gallery-open (o tego typu światła mi chodzi, nie o pełne LED-y). Mam Fusiona w wersji SE, reflektory są tam klasyczne halogenowe bez osobnych dziennych oraz są fabryczne przeciwmgielne w zderzaku. Kiedyś miałem już dodatkowe LED-y, lecz były to chińskie wynalazki z Aliexpresu które po roku zaczynały się psuć i trzeba było się ich pozbyć, a z racji tego że żarówek w światłach mijania nie idzie zmienić samemu (oraz zużywają się dość szybko) postanowiłem zainteresować się fabrycznymi światłami LED montowanymi w Mondeo. Wie może ktoś czy coś takiego można zamontować do Fusiona? Jeśli tak, to co dokładnie muszę kupić? Wystarczy "kratka" z LED-em i przeciwmgielny czy może coś jeszcze potrzeba? Z góry dziękuję za pomoc.
nicholas79 jest offline   Odpowiedź z Cytatem