View Single Post
Stary 21-12-2022, 13:47   #101
AstraC
FCP member
 
Avatar AstraC
 
Imię: Grzesiek
Zarejestrowany: 08-07-2014
Skąd: Warszawa
Model: Vectra B / S-Max II
Silnik: 2.2 DTI / 2.5 ale turbo nie ma
Rocznik: 2001
Postów: 281
Domyślnie Odp: Hybryda - kto już ma, wrażenia i odbiór

Cytat:
Napisał DjDario79 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A to szczegółów nie znam, wziąłem pierwszy z brzegu cennik w PDF Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

https://weupreviewimagesprd.blob.cor...9716414960.pdf

Wiem, to już historia...
Napiszcie jeszcze proszę jak S-Max radzi sobie na śniegu, bo Kuga (bez AWD) raczej lipnie (mam sensowne opony Michelin)...
No i co myślicie o wersjji ST-Line? Wizualnie bardzo mi odpowiada, nie wiem tylko jak to sztywniejsze zawieszenie się sprawdzi, jeśli chodzi o komfort?
Generalnie - bez problemu, po kilku kkm nauczyłem się operować gazem lżej, dzięki czemu rusza płynniej i dłużej jedzie na prądzie.

Cytat:
Napisał Gorash Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rzeczywiście brakuje chyba trybu który wymusza zawsze działanie silnika spalinowego.
Widać na kilku filmach na youtube jak ktoś ciśnie auto pod czerwone pole po czym odpuszcza gaz i silnik się od razu wyłącza. Ciekawe czy chociażby obieg płynu chłodniczego jest w takim przypadku podtrzymany.
Obieg jest dodatkowy jak pamiętam. Przypadku o którym mówisz, to się nie spotkałem.

A jak mnie ktoś zapyta czy bym kupił ponownie - to nie. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wybrał bym Galaxego. S-Max ładniejszy, ale ja często korzystam z 6 i 7 miejsca i jest różnica w ilości miejsca. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale absolutnie S-Max mi wystarcza i jestem zadowolony. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Oby tak dalej.
__________________
Zaawansowany fanatyk Opla, delegatura w Fordzie
Vectra Zender Sport - sportowy lecz powolny sadzomiot
AstraC jest offline   Odpowiedź z Cytatem