View Single Post
Stary 28-11-2022, 11:01   #1262
zywieccc
ford::beginner
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 24-03-2017
Skąd: Żywiec
Model: Escape Titanium
Silnik: 2,0 Ecoboost
Rocznik: 2020
Postów: 47
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
Napisał michałek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Miałem tak w starym telefonie. To coś związanego z dwiema kartami SIM i dialerem. Zainstalowałem oddzielny program do dzwonienia "True Phone" i wtedy pomogło. Do dziś go używam bo przynajmniej nie zmienia mi się sposób odbierania rozmów co pół roku - każdy update softu nowy telefon zawsze inaczej było - to coś przesunąć, to nacisnąć, teraz tu guziki a potem tam, szlak mnie trafiał, tak przynajmniej zawsze dzwonie i odbieram tak samo.
Tylko u mnie jak telefon podłączony poprzez bluetooth odbieram normalnie, bez problemu. Nie słyszę rozmówcy i on mnie tylko jak mam podłączony telefon poprzez kabel i działa android auto. Podają na necie fix, by zmienić w ustawieniach dzwięk dzwonka na ten z telefonu ale u mnie to nie pomaga. Gdzieś wyczytałem, że pomogło uaktualnienie softu, ja mam wersję 3.4 kompilacja 19274. Wczoraj chciałem uaktualnić do sync 3.4 22251 ale nie podjął aktualizacji samochód wypluwając error01. Muszę się podoktoryzować w tym temacie :/
zywieccc jest offline   Odpowiedź z Cytatem