View Single Post
Stary 19-10-2022, 22:11   #4
XFrostPL
ford::average
 
Imię: Kacper
Zarejestrowany: 21-05-2019
Model: Fiesta
Silnik: 1.0 Ecoboost
Rocznik: 2020
Postów: 71
Domyślnie Odp: Doposażenie w czujnik zmierzchu/deszczu

Cytat:
Napisał slawomirro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeśli chodzi o czujnik deszczu to jeszcze sprawdź czy masz odpowiednią manetkę wycieraczek. Były różne instalowane, musi być z opcjami przerywacza 1-6, gdzie 6 to najmniejsza czułość czujnika deszczu, a 1 - największa.
Widziałem już Fusion/Fiestę z opcjami przerywacza 1-3, albo bez opcji regulacji.

Czujnik zmierzchu wymaga więcej zachodu by działało. Wymieniasz jeszcze włącznik świateł na taki co ma opcję "AUTO", dodajesz przekaźnik świateł automatycznych i zaślepiasz jednego z czujników (by automat palił światła 24h/dobę, no chyba że masz dzienne) i też aktywujesz opcję.
Mam manetkę z opcjami 1-6 oraz przekaźnik świateł z opcją AUTO (kupowałem z C-Maxa bodajże bo robiłem regulację jasności deski), więc brakuje mi tylko czujnika + wiązki. O ile z czujnikiem nie ma problemu, tak nie wiem skąd taką wiązkę dostać... może ktoś się orientuje chociaż jaki to ma numer części?
XFrostPL jest offline   Odpowiedź z Cytatem