Temat: [Mondeo 2007-2014] 2.5T nie odpala
View Single Post
Stary 08-10-2022, 14:21   #30
Recha1990
ford::beginner
 
Imię: Rafal
Zarejestrowany: 19-04-2020
Skąd: Troisdorf
Model: Mondeo
Silnik: 2.5 220KM
Rocznik: 2008
Postów: 18
Domyślnie Odp: 2.5T nie odpala

Cytat:
Napisał Juzek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hej,

Najlepiej to zdemontuj puszkę filtra powietrza, będzie łatwiej znaleźć tą wtyczkę, choć i bez tego się da to zrobić.

Jeśli masz wąską rękę to wystarczy odpiąć wtyczki kompa, wysunąć puszkę filtra pow z uchwytów i przesunąć go w kierunku lewej lampy.

Wtyczka jest tuż pod króćcem węża odpowietrzającego.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
Siemka i dzięki Juzek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Faktycznie po wyciągnięciu wtyczki grzałki bezpiecznik F9 przestał się przepalać i mogłem wrócić spokojnie pod dom. Podejrzewam że mam do wymiany całą odmę, bo z tego co wyczytałem samej grzałki nie mozna wymienić, pytania które mi się nasuwają:
1. Dam radę wymienić odmę sam mając dostęp do podnośnika? (Bo wydaje mi się że muszę się tam od dołu dobierać)
2. Jakie części trzeba wymontować aby dostać się do tych śrub/uchwytów, które tą odmę trzymają, bo dojście wydaje się być mega skomplikowane(podejrzewam że w następny weekend będę brał się za wymianę)
3. Jeśli ontej porze roku codziennie przez tydzień będę jeździł po 30 km na odpiętej grzałce to mogę zaszkodzić autku ? W Mrozy myśle że było by to dużo większe ryzyko

Poszukam coś na OLX, myślę że w nowe odmy ze względu na cenę nie ma co się pchać więc odkupie używkę od jakiegoś "roztrzaska" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
2.
Recha1990 jest offline   Odpowiedź z Cytatem