View Single Post
Stary 23-08-2022, 14:29   #35
Lukasz2525
ford::expert
 
Zarejestrowany: 29-12-2011
Model: Focus mk2 fl
Silnik: 2.0 Tdci 136 km
Rocznik: 2008
Postów: 2,611
Domyślnie Odp: 1.6 tdci brak mocy - zero błędów, co zweryfikować?

Cytat:
Napisał krzys1968 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
DPF sie wymienia nie koniecznie na orginal a nie czysci . Bo potem okazuje sie ze wychodzi drozej niz jak bys wymienil
Ja już właśnie czytałem wiele opinii, gdzie ludzie wstawili zamiennik i mieli same problemy, zapychał się, na okrągło się wypalał, nie chciał się wypalić do końca, a po wstawieniu oryginalnego używanego problemu znikały. Ja osobiście kupowałem używany oryginał po regeneracji w znajomej firmie, a jak pękł mi przewód intercoolera na autostradzie i mi go zapchało, to go wyjąłem i wypłukałem płynem za 50 zł i wyszedł czysty jak złoto, w czasie jazdy już nie był w stanie się wypalić po 2 wypalaniach statycznych i 1000 km jazdy prawie cały czas z wypalaniem. Z tego co mi wiadomo metale nie tracą właściwości i dopóki wkład się nie rozsypie, to można go wypłukać i jeździć.

A w sprawie tematu, to pewnie też pękł przewód intercoolera. I skąd Wy bierzecie takie dpf'y o większych oczkach? Jeżeli już coś się dzieje przy większym przebiegu, to trzeba by wtryskiwacze wyregulować lub zregenerować, a nie objawy zaleczać.
Lukasz2525 jest offline   Odpowiedź z Cytatem