Temat: [Mondeo 2014- ] IPMA firmware upgrade for FCW/CMbB
View Single Post
Stary 28-07-2022, 11:43   #9
karoolpl
ford::advanced
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 15-01-2017
Skąd: Gdańsk
Model: Ford Edge
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2020
Postów: 283
Domyślnie Odp: IPMA firmware upgrade for FCW/CMbB

@tedi_k

Już jak wypowiedziałeś się w wątku , to chciałbym podpytać specjalistę w kwestii wiedzy i możliwości modyfikacji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Sporo przeczytałem materiału tu na forum odnośnie kamer, z info które tu pisaliście wychodzi że można wgrać inny firmware, dzięki czemu kamera może zyskać dodatkowe funkcjonalności. Ja obecnie mam taki typ kamery:

IPMA - Moduł przetwarzania obrazu A
Nr części: DU5A-17E678-EP
Calibration level: DU5A-17E678-EP (latest known: DU5A-17E678-ES)
Strategia: DS7T-14G019-EL

Mam rozpoznawanie znaków i lane assist, ale nie mam asystenta pre-collison, którego miałem w hybrydzie. Czy dając komuś kto zrobiłby mi upgrade softu w kamerze, zyskałbym pre-collison i kamera byłaby gotowa (również po dołożeniu radaru odległości) do aktywnego tempomatu, czy w przypadku mojej kamery już trzeba myśleć o wymianie na najbogatszy model?
Również kwestia awaryjności, czy upgrade softu w kamerze, żeby umiała więcej niż fabrycznie, nie skraca jej żywotności?

Dzięki z góry za odpowiedź Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
karoolpl jest offline   Odpowiedź z Cytatem