View Single Post
Stary 06-07-2022, 09:42   #3
Moreee
ford::beginner
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 29-12-2020
Skąd: FGW
Model: Mondeo MK3 Turnier
Silnik: 1.8 Duratec HE
Rocznik: 2006
Postów: 18
Domyślnie Odp: Brak mocy po demontażu klap i wymianie termostatu

Cytat:
Napisał zielon Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hamownia i porównanie wyników z fabryką.
Dzięki za propozycję. Nie uważam jednak żeby hamownia coś pomogła bo auto nie jedzie. Mocy będzie mniej niż fabrycznie to na bank. Forscan według zużycia paliwa pokazuje 60-70km. Nie wiem na ile to miarodajna funkcja ale auto jest słabe. Były momenty ze było czuć że ma kolo 120km ale od wymiany cewki kabli i świec jest stabilnie słaboGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Póki co mam pomysł, że gdzie ciągnie lewe powietrze ale muszę zorganizować palacza z e-petem żeby układ sprawdzić bo zaczęło się jak mi kolektor ściągali do amputacji klapek.

No i może mi się uda dorwać klapki żeby przywrócić stan fabryczny. Różnymi autami już jeździłem i chyba te klapy po coś tam były. Nie chodzi mi o względy eko jak jest w przypadku egrów i dpfów a o dynamikę jazdy o mapy paliwowe. Bez klap mapa by musiała być na nowo zrobiona żeby dawka paliwa była odpowiednia. Tak przynajmniej mi się wydaje bo mechanikiem nie jestem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moreee jest offline   Odpowiedź z Cytatem