Temat: [S-MAX 2006-2015] Aktualizacja Convers+
View Single Post
Stary 27-05-2022, 21:51   #281
robaczeq
ford::average
 
Imię: rbq
Zarejestrowany: 20-12-2008
Model: S-Max/Fiesta
Silnik: 2.0 TDCi /1.4 TDCi
Rocznik: 2010/2007
Postów: 108
Domyślnie Odp: Aktualizacja Convers+

Cytat:
Napisał Antej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gwarantuję, że wcześniejszy post zostanie wyedytowany do zera.
Nie zostanie i nie muszę nigdzie jechać, wiedzę mam wystarczającą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak, nie znam specyfiki fordów na wylot, ale w sumie to tak szczegółowa wiedza nie jest mi na razie do niczego potrzebna.

Dla przykładu w mojej dawnej AR159 była nawigacja connect nav+, wszyscy twierdzili że nie da się do niej podłączyć kamery cofania.
Dało się, wystarczyło tylko wykombinować, gdzie podać sygnał wideo oraz sygnał przełączenia źródła wideo, ale to był projekt robiony dla siebie w ramach "przecież musi się jakoś dać". Opracowane rozwiązanie zadziałałoby z każdym egzemplarzem tej navi, ale niewiele osób było by w stanie konieczne mody samodzielnie wykonać.

Pamiętaj że piszemy o "wgrywaczach", którzy maja tylko pliki i potrzebny interfejs a robią z siebie nie wiadomo kogo, bo ludzi którzy naprawdę mają wiedzę jest w sumie niewielu.
Osoby typu orion, motral i inni niewymienieni, którzy aktywnie brali w takich pracach udział, to zupełnie inna grupa ludzi.
robaczeq jest offline   Odpowiedź z Cytatem