Temat: [S-MAX 2006-2015] Aktualizacja Convers+
View Single Post
Stary 27-05-2022, 15:46   #279
robaczeq
ford::average
 
Imię: rbq
Zarejestrowany: 20-12-2008
Model: S-Max/Fiesta
Silnik: 2.0 TDCi /1.4 TDCi
Rocznik: 2010/2007
Postów: 108
Domyślnie Odp: Aktualizacja Convers+

Cytat:
Napisał Antej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to wyedytujesz cały swoj post
Całkowicie podtrzymuję swoje zdanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jedynie uzupełnienia wymaga fakt, że wgranie moda ucds-em wymaga kredytów (koszt 130-190 pln w zależności od wybranej opcji, nie wiem jak wygląda teraz opcja kupna kredytów)


Cytat:
Napisał orion512 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nawet nie wie kolega jak bardzo się myli Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dlatego napisałem, "o ile mnie pamięć nie myli", swoją drogą szacun za rev. eng. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

O właśnie, to Twoja jest ta druga wersja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie mogłem sobie nicka przypomnieć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez robaczeq ; 27-05-2022 o 16:00
robaczeq jest offline   Odpowiedź z Cytatem