Temat: [Focus 2011-2014] spadająca temp. płynu chłodzącego
View Single Post
Stary 24-05-2022, 16:20   #107
barman1234
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-02-2021
Model: Focus mk3
Silnik: 1.6 115
Rocznik: 2013
Postów: 11
Domyślnie Odp: spadająca temp. płynu chłodzącego

Cytat:
Napisał konieczko5 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
2. Normalnie się sprawdza. Google zamknęli? Ciężko wpisać: "Jak sprawdzić działanie termostatu samochodowego" czy "Jak sprawdzić czy działa termostat" i obejrzeć filmik? Może jeszcze mam podesłać filmik jak otwierać drzwi bądź co to za wielkie koło przed przednim siedzeniem?
Jednym słowem niezły burak z ciebie, forum jest po to by sobie pomagać, zgodnie z twoim tokiem rozumowania zapomnijmy forum bo wszytko można znaleźć w Googlach. W przeciwieństwie do ciebie napisałem numer części oryginału dla innych użytkowników mimo to że można sobie to znaleźć w Googlach, zrobiłem jakiś wkład merytoryczny a ty bez sensu piszesz jakieś pierdoły.

Termostat mozna sprawdzić zalewając go wrzątkiem albo dmuchając w niego, tylko ciekawe że mimo to że się otwiera i nie puszcza powietrza to mogą być różnice rzędu kilku stopni w temp otwarcia więc metoda wrzątku nie jest miarodajna. To jaki masz sposób na sprawdzenie termostatu wg ciebie skoro taki mądry jesteś inaczej?
barman1234 jest offline   Odpowiedź z Cytatem