Temat: [Mondeo 2007-2014] Błędy z ForScana P0094, P0093.
View Single Post
Stary 11-05-2022, 16:40   #16
Myarek
ford::amateur
 
Imię: Arek
Zarejestrowany: 22-11-2018
Skąd: Starogard Gdański
Model: mondeo
Silnik: 1997
Rocznik: 2007
Postów: 9
Domyślnie 2.0 tdci Traci moc błąd P0094 i P0093

Znów problem.Dw10c Mondeo mk4 2012r. 2.0 tdci. Daję wtryski w pon. na maszynę i zmianę podkładek bo bagno pod osłoną. W majówkę przy wdepnięciu od niskich obrotów na 4biegu wyskoczyła usterka silnika i esp poczym zgasła i stracił na chwilę moc i po chwili odzyskał. (Błąd P1169 Czujnik FRP w granicach normay ale wartość wysoka). Dzisiaj przy wdepnięciu na 5 biegu usterka silnika i za 14km przy wyprzedzaniu przy wdepnięciu esp i tryb awaryjny i tak aż dojechałem do domu. Błędy pierw P0094 niewielki przeciek w układzie paliwowym a ten drugi jak stracił moc to p0093 duży przeciek. Po wykasowaniu jeździłem normalnie i dopiero jak z 5 biegu z niskich obrotów przydepnąłem to te same błędy ale razem już. Jak wciskam mu np. przy 2tyś to nic się nie dzieje. Miał coś ktoś takiego? Wtryski? Duże prawdopodobieństwo podkładek pod wtryskami? Mechanik tylko po błędzie stwierdził ze to może jakiś czujnik ale będzie weryfikował po sprawdzeniu ewentualnie zrobieniu tych wtrysków jak bd z nimi coś nie tak. Widziałem tematy podobne na forum ale czy ktoś rozwiązał ten problem?
Myarek jest offline   Odpowiedź z Cytatem