View Single Post
Stary 21-04-2022, 23:06   #3
monroe
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 09-07-2009
Skąd: Chorzów
Model: Focus
Silnik: 1,6 TDCi
Rocznik: 2011
Postów: 19
Domyślnie Odp: Wyciszanie radia SYNC 2.5 w trakcie jazdy

@tedi_k
Niezupełnie masz rację w porównaniu do koloru etc. - napisałem tylko, że to jedyny punkty styczny jaki mamy (oczywiście oprócz samego systemu) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jasne, może to nie mieć żadnego znaczenia ale:
- mamy różne modele, ten sam system SYNC 2.5;
- Ecosport ma inną kierownicę (starszego typu) - w nim problem nie występuje z tego co wiem (mają teściowie od 2 lat).
- Fakt, system wzywania pomocy był również naszym podejrzanym ale aktualnie jego nie da się włączyć/wyłączyć z poziomu radia (jest przycisk nad kokpitem, nie ma w systemie funkcji wzywania pomocy jak wcześniej).
- jeśli to system wzywania pomocy to dlaczego problem NIE WYSTĘPUJE w Focusach/Pumach z SYNC 3? [emoji6]
- ponoć Ford raportuje ten problem tylko w naszym kraju (mieliśmy więc podejrzenia co do DAB+ ale przy Android Auto/Car Play też wycisza). Przypadek albo jakaś reguła, tego nie wiadomo.
- były podejrzenia odnośnie przyspieszania i skrętu kierownicą - ślepy zaułek bo system potrafi się wyciszyć na wolnych obrotach po zapaleniu samochodu...

Zgadzam się - trzeba byłoby podpiąć komputer w celu monitorowania systemu i wychwycenia błędu ale miałem nadzieję, że ktoś coś może... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dzięki za odpowiedź Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
monroe jest offline   Odpowiedź z Cytatem