Temat: [Fusion - Mondeo USA] EVAP i zaczynające się awarie tego systemu
View Single Post
Stary 20-04-2022, 09:31   #74
Hubercior
ford::amateur
 
Imię: Hubert
Zarejestrowany: 26-10-2021
Skąd: Warszawa
Model: Fusion
Silnik: 2.0
Rocznik: 2016
Postów: 7
Domyślnie Odp: EVAP i zaczynające się awarie tego systemu

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W wątku jest DOKŁADNIE WSZYSTKO! "Czy często awaria", "gdzie kupić zawór", "po ile", "jak naprawić"...

Może by tak Kolega zechciał te (jedyne) 5 stron przeczytać sobie???
Nie jestem mechanikiem więc nie znam się na tym i wolę nie grzebać samemu. Dlatego pytam czy ktoś na forum z Warszawy by mi to ogarnął ? Twoja odpowiedź Tedi_k nic nie wniosła przynajmniej dla mnie.

Bump:
Cytat:
Napisał ssebaa25 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dostawa w niecałe 2 tygodnie. Potwierdzam prosta wymiana. Podgrzałem opalarką i zszedł wężyk. Dałem ten sam przewód bez opasek. Auto jeździ, jeszcze nie tankowałem więc nie wiem czy coś pomogła wymiana (auto nie chciało odpalać po tankowaniu). Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego podesłałbyś zdjęcia jak to wyglądało i wygląda po wymianie zaworu. Interesują mnie miejsca połączenia czy tam w oryginale były jakieś cybanty albo plastikowe zaciski by było to szczelne ? Czy oryginalne węże trzeba przycinać czy pozostawia się je i tylko wyjmuje i wkłada nowy zawór?
Uszczelniałeś to jakoś ?
Hubercior jest offline   Odpowiedź z Cytatem