Temat: [S-MAX 2006-2015] TDCI 2.0 Spalanie - ile u Was?
View Single Post
Stary 28-03-2022, 08:01   #761
Obiboc
ford::advanced
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 14-11-2016
Skąd: Gdańsk
Model: Hyundai IX 20/Ford S-max
Silnik: 1.4 Pb / 2.0 TDCi
Rocznik: 2015/2008
Postów: 263
Domyślnie Odp: TDCI 2.0 Spalanie - ile u Was?

Cytat:
Napisał Obiboc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mała edycja po wymianie 2 wtrysków i regeneracji pompy.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Miasto Gdańsk - Korki w jedna i w drugą spalanie z licznika 9,2-9,5/100 z tankowania ok 10/100
Autostrada nie jechałem
Drogami wojewódzkimi 80-100 km ok 6,2/6,3 licznikowe.
Kusza twarz co jest nie tak.. macie jakieś pomysły. Wiem nie ten wątek ale może ktoś coś.
No to znalazłem co było nie tak, tak się stało że udałem się na kwarantannę.
A że pojechałem do domku letniskowego miałem okazję trochę pogrzebać w aucie. Zacząłem od wymiany uszczelki pod odma czy pokrywą klawiatury ( to czarne na wierzchu, stwierdziłem że jak już mam to ściągnięte to łatwo dostać się do nakrętek na przewodach paliwowych. Ku mojemu zdziwieniu nakrętka na 3 wtrysku od rozrządu dała się dokręcić bez większego wysiłku...
Auto zeszło do spalania jak wcześniej czyli jak mam jakąś trasę to poniżej 7 czasem poniżej 6. Czysto w mieście 7,6-8 ale warunki jazdy się zmieniły bo w pracy często i gęsto podjeżdżam gdzieś 3-4 km w ciągu dnia. Sopot to może nie miasto no ale trochę aut tu jest.
Obiboc jest offline   Odpowiedź z Cytatem