View Single Post
Stary 15-03-2022, 18:18   #5
grzechu_2
ford::amateur
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 20-04-2021
Skąd: Gdańsk
Model: mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2007
Postów: 9
Domyślnie Odp: 2.0 PB+LPG 2007r. 190kkm regulacja luzów zaworowych czy remont silnika?

Cytat:
Napisał klocolus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na gazie czy na benzynie?
I na gazie i na benzynie, chociaż na gazie kultura pracy zdecydowanie gorsza tj. mocniejsze poszarpywania i są one częściej.

Cytat:
Napisał klocolus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W jakiej ilości bierze olej?
Nie zauważyłem, żeby brał olej. Olej zmieniałem jakieś 8kkm temu (10mies.).

Cytat:
Napisał klocolus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na jakich podzespołach jest instalacja gazowa (wtryski reduktor komputer + zdjęcie silnika od góry ze zdjętą pokrywą).
Instalacja firmy PRINS, niestety nie wiem z którego roku, posiada natomiast system lubryfikacji. Postaram się jutro wrzucić zdjęcie z pod maski.


Cytat:
Napisał klocolus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Regularnie serwisowana filtry wymienione? Jakieś błędy? Był pomiar kompresji?
Serwis LPG był robiony razem z ostatnim serwisem filtrów (czyli jakieś 8kkm i 10mies. temu) + ostatnio były nowe cewki+świece irydowe(z przerwą pod LPG). Kompresja jest "podręcznikowa". Błędów brak.
grzechu_2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem