View Single Post
Stary 04-03-2022, 07:57   #5
smolam
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-11-2015
Model: Explorer 4x4 Limited
Silnik: 4.6 V8
Rocznik: 2008
Postów: 14
Domyślnie Odp: Przy gwałtownym dodaniu gazu, samochód zamiast ruszyć ma czkawkę.

Cytat:
Napisał darmodziej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Auto pali jak czołg, a oni nie widzą problemu? Nie ma tam lepszych fachowców? Skąd jesteś, oczywiście nie napisałeś.
Jestem z Gorzowa Wielkopolskiego, co do osoby serwisującej instalacje to jestem jej raczej pewny, każdy kogo pytałem mówi, że z tym silnikiem to tylko tam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Podejrzewam wyciek... od ostatniego tankowania samochód stał ponad tydzień (serwis maglownicy). Niemożliwe żeby palił prawie 100/100 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Po wczorajszym jeżdżeniu mam jeszcze inny trop, mianowicie objaw się nasila jak jest mało gazu w butli i występuje zdecydowanie rzadziej gdy gazu jest sporo.
Mam tylko nadzieje, że to nie jest myślenie życzeniowe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zobaczę ile ujadę na 30 litrach zatankowanych wczoraj.

Ostatnio edytowane przez smolam ; 04-03-2022 o 07:59
smolam jest offline   Odpowiedź z Cytatem