Temat: [Focus 2008-2011] Podłączenie radia android
View Single Post
Stary 15-02-2022, 11:13   #10
kris77m
ford::amateur
 
Avatar kris77m
 
Imię: Patryk
Zarejestrowany: 13-10-2020
Skąd: Gdynia
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 3
Domyślnie Odp: Podłączenie radia android

Mam podłączone kable 12V żółty akumulator , 12V czerwony zapłon i czarny masa. Dodatkowo są dwa kable z napięciem po uruchomieniu silnika "nie pamiętam dokładnie czy to było 1.5V czy 3V" każdy z nich łączy się z kablem od radia szarym i biało szarym. Żeby sprawdzić czy te kable powodują jakiś konflikt zostały odcięte a radia już nie mogłem uruchomić. Pomarańczowy to podświetlanie przycisków od radia , camera cofania ( u mnie jest canbus) jest podłączona pod zapłon a wcześniej była podłączona pod kabel różowy revers od radia. Model samochodu 2008 nie ma ACC. MCU STM32-20191028-11-KC6-41
Radio kupiłem na OLX jako nowe i w odpowiedzi dostałem że u niego działało. U mnie też działa tylko że w kratkę i co jakiś czas jest rest i na nowo wszystko trzeba ustawić. Dodam że ta osoba która sprzedawała nie chciała wysyłać radia tylko odbiór osobisty z opcją podłączenia radia. Czasami się zawiesza przy uruchomieniu silnika a czasami w drodze. Ekran się wyłącza i zapala się logo forda i czasami uruchomi się do radia gdzie już nie ma zapisanych stacji lub uruchamia sie do szarego ekranu i tu już trzeba parę razy wyłączyć radio żeby się uruchomił do loga forda a potem do radia

Ostatnio edytowane przez kris77m ; 15-02-2022 o 12:32
kris77m jest offline   Odpowiedź z Cytatem