View Single Post
Stary 12-02-2022, 16:28   #81
tessa
ford::amateur
 
Imię: Teresa
Zarejestrowany: 27-07-2020
Skąd: Bytom
Model: SMax
Silnik: ecoboost 1.6
Rocznik: 2013
Postów: 3
Domyślnie Odp: Ecoboost 1.6, jak pozwać Forda, skarga do UOKiK, zwrot za silnik

Speedo I tutaj się z Panem zgodzę, kiepsko mi to idzieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Drodzy Panowie (niektórzy),
Mogą Panowie szydzić do woli, nie świadczy to bynajmniej o mnie, ale o Was.

Matych: porównanie kiepskie i nietrafione

Wszyscy z Panów kpiących, sugerujących jaka to ze mnie idiotka, utrzymujecie, że koncern samochodowy może wyprodukować pojazd wadliwy i nie być odpowiedzialny za naprawę awarii związanych z tą wadą- ja się z tym twierdzeniem nie zgadzam, podobnie jak mój pełnomocnik, którego AdoKrycha007 również pozwolił sobie obrazić, a to bardzo porządny gość jest.
Nie spodziewałam się po Forum Forda tak niskiego poziomu dyskusji. Panowie nie posługujecie się argumentami, powiedzieć, że "jesteś głupia i masz wszy" potrafi każdy.


Kupiliśmy samochód z przebiegiem ok. 65tyś km, którego silnik po kolejnych 24 tyś. km z niewiadomych i niewyjaśnionych przez ASO przyczyn uległ awarii. Pamiętam jak szef serwisu CityCar w Gliwicach nie potrafił podać przyczyny pożaru w IV komorze silnika, po prostu "nie miał pojęcia", chcieliśmy silnik oddać do ekspertyzy, ale za wydanie go (mimo zakupu nowego za 24 tyś. zł) zażądali kilka tyś. zł.! Pytaliśmy czy jeżeli niezwłocznie po dokonaniu ekspertyzy zwrócimy silnik, dostaniemy zwrot tych kilka tyś. zł. - niestety, nie. Czy to jest normalne???

Po awarii nowego silnika 50 tyś. km. zupełnie przypadkowo dowiedzieliśmy się od mechanika o akcji przywoławczej. Zadzwoniłam to CityCar w Gliwicach i szef serwisu, kiedy sprawdził, że mój VIN podlega akcji, stwierdził, że, oczywiście należy mi się zwrot za oba silniki, oczywistym jest, że uszkodzenia wynikły z wadliwego układu chłodzenia. Powiedział, żebym napisała maila do nich i do Ford Polska, przy czym oni będą kontaktować się z Ford Polska sami. Ford Polska milczał jak zaklęty, a kiedy po ok. 2 tyg. , zaczęłam naciskać ASO, nagle napisali maila, że za nic nie są odpowiedzialni, powiadomieniami zajmuje się Ford Polska, a przyczyna awarii silnika była inna. Oczywiście, mogą Panowie szydzić, że jestem śmieszna, naiwna, i co tam jeszcze, ale przeżyłam szok - jak można tak kłamać!

Ford Polska w ogóle nie raczył ustosunkować się do tej kwestii.
Nigdy nie przeszło mi nawet przez myśl, że taki koncern jak Ford może w taki sposób traktować klientów, którzy zostali bez samochodu z powodu wad, o których wiedzieli.

Dla mnie dno, muł i wodorosty.

Bump: AdoKrycha 007"przykre że są takie prawnicze hieny, które zamiast się grzecznie popukać po głowie i wyjaśnić pani na spokojnie, że jest pani naiwna i niedoinformowana prawnie, to biorą pani kasę za z góry przegraną sprawę z pani winy."

Nie widział Pan pozwu, nie wie Pan na jakie zapisy powołał się mój pełnomocnik. Mój pełnomocnik nigdy Pana nie reprezentował więc nie jest Pan w stanie ocenić czy postępuje nieetycznie wobec swoich klientów, zatem proszę powstrzymać się od nieuzasadnionych i nietrafionych ocen.

Ostatnio edytowane przez tessa ; 12-02-2022 o 16:46
tessa jest offline   Odpowiedź z Cytatem