View Single Post
Stary 05-02-2022, 21:28   #16
Mariusz.S
ford::average
 
Avatar Mariusz.S
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 25-06-2012
Skąd: Mrągowo
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 2.0 DW10C
Rocznik: 2014
Postów: 98
Domyślnie Odp: Zasilanie gniazd zapalniczek

Cytat:
Napisał komisarz77 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Panowie planuje zakup rejestratora Viofo, pytanie do użytkowników tych kamer (A119, A129) czy wyłapują one grzanie szyby? Czy raczej skupiają się na tym na czym powinny...
Jeżeli planujesz wideorejestrator z tylną kamerą od Viofo czyli model A129 to mocno zastanów się, tym bardziej że nie jest to tani sprzęt. Ja wprawdzie mam Mondeo MK4 ale antenę FM mam umieszczoną w tylnej szybie i jest już gorzej niż źle. Obraz z kamer na "piątkę". Do przedniej kamery nie mam zastrzeżeń, jest nie wrażliwa na grzanie przedniej szyby. Tylna kamera zakłóca pracę anteny FM, ale od ok. 2 miesięcy zakłóca już sukcesywnie nawet najsilniejsze stacje. Nie pomaga przekładanie przewodu, ferryty i inne cuda wyszukane w sieci. Ot bubel od Viofo sieje zakłócenia i nic z tym nie zrobisz, a wystarczyło uczciwie dać opis że tylna kamera jest nie "kompatybilna elektromagnetycznie" z anteną FM umiejscowioną w tylnej szybie.

Ostatnio edytowane przez Mariusz.S ; 05-02-2022 o 22:37
Mariusz.S jest offline   Odpowiedź z Cytatem