View Single Post
Stary 30-01-2022, 19:16   #2
wojtbf1
F1 fan
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 25-05-2008
Skąd: ok.Stargard
Model: Edge ST
Silnik: 2.7 na dwóch turbinach 335 KM
Rocznik: 2019
Postów: 1,033
Domyślnie Odp: 2,7 ecoboost: opinie, dostępność części, lpg

Cześc, to będzie bardzo dobry wybór......
1.Ściągnałem dla siebie wersję ST z 2019 r , nie był jakoś bardzo uszkodzony, generalnie częsci blacharskie są dostepne w kraju bez problemu, czy to nowe ,czy używane, to samo tyczy się wszelkich plastików ,wiazek elektrycznych a na filtrach kończąc....
Miałem jedyny problem z częściami,był to brak czujników martwego pola,pewnie jeszcze stojąc na placu w stanach ktos je jumnął bo na fotach z licytacji już ich nie było, w Polsce chcieli jakieś kosmiczne pieniadze,kupione ostatecznie zza wodą,kosztowały 200 dolarów plus wysyłka i cło....

2. Silnik rewelacja, kultura pracy i zapas mocy pod butem aż zachęca do jazdy...i tak jak piszesz kostrukcyjnie motor ma bardzo dobre opinie...

3. Mnie nawet nie przeszło przez głowę by pakować do niego gaz, tak, widziałem także że jest mozliwość ale nie generuje on aż tak wielkiego spalania żeby go ,,kaleczyć,, gazem...u mnie wykazuje apetyt na benę w wysokości 11,5 litra średnio ...a wczoraj trase Szczecin -Poznań i odwrotnie zrobiłem na 10.3 więc.....

Podsumowując....kupuj a się nie zawiedziesz...pozdrawiam.
__________________
Bądż NIEBIESKI-zarejestruj się i wstąp do klubu

[B]Było MONDEO MK4 2.0 TDCi Titanium X....był S-MAX 2.0 240KM Titanium S ...czas na nowe..[B]
wojtbf1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem