View Single Post
Stary 10-01-2022, 22:21   #7
simon_says
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 15-10-2011
Skąd: Pruszków
Model: Mondeo MK4 Ghia
Silnik: 2.0 Duratec
Rocznik: 2010
Postów: 7
Domyślnie Odp: Hybryda - kto już ma, wrażenia i odbiór

Cytat:
Napisał Gorash Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No niestety skrzynia ecvt ma bubla bo grzechocze w niej tłumik drgań, który próbują poprawić wgrywająć soft Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jest masa filmów i wątków, szczególnie na forach zagranicznych
tutaj przykład https://www.youtube.com/watch?v=_b363oijJ8U

A miało być tak pięknie.
Temat zapewne na osobny wątek ale jedno pytanie na szybko:

Jaka jest skala problemu? Pytam o fakty, a nie o opinie. Czy jest to jakaś określona partia produkcji czy może np. wszystkie Kugi i S-maxy mają ten problem?

Pytam dlatego, że o ile sam temat faktycznie da się znaleźć w necie, o tyle w mojej ocenie to nie jest żadna 'masa filmów i wątków', a raczej kilka pozycji na YT i na kilku forach, a liczba ich odsłon jakoś nie sugeruje, że to masowe zjawisko. Ale tu znowu - to jest opinia, a nie fakt. Stąd moje pytanie o konkrety.

Żeby nie było - nie twierdzę, że nie ma tematu tylko próbuję zrozumieć skalę. Bo niestety mam wrażenie że w realiach dzisiejszej motoryzacji to chyba nie ma już marki która nie boryka się z jakimiś problemami i wkrótce pozostanie tylko rower... A może o to chodzi w tym spisku...? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

PS. Jeszcze jedna kwestia - te filmiki na YT najczęściej pokazują problemy z HF35 występujące w skrzyniach z lat sprzed 2016 i często mówi się tam o przebiegach rzędu 120-150 tys mil. Podobnie dyskusja na forach zagranicznych - w większości używki z niemałym przebiegiem. Pytanie więc czy to co pokazuje podlinkowany przez Ciebie filmik (albo filmiki z nowymi Kugami) to ten sam problem czy może jakiś inny temat?

Ostatnio edytowane przez simon_says ; 10-01-2022 o 23:00 Powód: dopisek
simon_says jest offline   Odpowiedź z Cytatem