View Single Post
Stary 10-01-2022, 11:59   #6
cezarg1410
ford::expert
 
Avatar cezarg1410
 
Zarejestrowany: 24-03-2009
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK3.5
Silnik: 2.0 TDCI 180
Rocznik: 2018
Postów: 2,658
Domyślnie Odp: Nietypowe wskazania naładowania akumulatora

Cytat:
Napisał Dart8 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z odwiedzin na forum widzę, że masz większą wiedzę na temat elektroniki w Focusie, zaskoczył mnie ten temat założony przez ciebie
No wiesz... człowiek się uczy całe życie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A, że tym tematem się nie interesowałem nigdy jakoś to fajnie założyć temat i dowiedzieć się jak to działa u innych. Z tego co opisuejsz: u Ciebie działa to "lepiej".
Ciekawe czy to że mam wyłączony na stałe ASS ma jakikolwiek wpływ na ten wskaźnik. Nie powinien, bo w teorii wyłączenie ASS w FF3 nie ma nic wspólnego z BMS, ale... nie wiem.

Cytat:
Napisał hindus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zainteresowałbym się napięciem na samym akumulatorze
Ten podgląd również mam. Praktycznie stałe 14.7-14.8V. Dawno temu jak naładowanie było większe, po rozgrzaniu auta widziałem tam nawet poniżej 13V.

Ostatnio edytowane przez cezarg1410 ; 10-01-2022 o 12:01
cezarg1410 jest offline   Odpowiedź z Cytatem