View Single Post
Stary 20-12-2021, 14:48   #1918
Tomek_1980
ford::amateur
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 07-12-2021
Skąd: Łódź
Model: Ford Kuga
Silnik: Phev
Rocznik: 2021
Postów: 9
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

Cytat:
U mnie tez osłony brak pod kierownicą, auto z października 2020.

Zastanawia mnie natomiast inna sprawa... Dostaję ostatnio monity, że skończyła się moja roczna subskrypcja na Live Traffic i Ford proponuje opcję przedłużenia. Próbuję wyszukać w pamięci czy to w ogóle kiedykolwiek działało? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Macie jakieś doświadczenie z tym Live Traffic? Pokazywało wam jakieś informacje? Bo ja chyba nigdy żadnej informacji o ruchu czy utrudnieniach na drodze nie otrzymałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał tomaszjan31 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@Tomek_1980 z którego miesiąca masz zamówienie i kiedy otrzymałeś pojazd. Aż nie chce sie wierzyć że ford takie selekcje wprowadza, temu damy wielowahacz a temu nie, może jeszcze dorzucimy schowek na gogle Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie zamawiałem. Miałem zamówionego Tiguana ale przesuwali mi odbiór i wypełniłem full konfigurację, wysłałem i otrzymałem informację od dealera ze takie auto schodzi im z produkcji. To była druga połowa listopada.
Tomek_1980 jest offline   Odpowiedź z Cytatem