Temat: [Fusion] Doposażanie
View Single Post
Stary 23-11-2021, 08:50   #452
slawomirro
ford::professional
 
Avatar slawomirro
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 02-04-2016
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta mk6 Ghia
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2007
Postów: 1,669
Domyślnie Odp: Doposażanie

Cytat:
Napisał kubaw20055 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Lusterka sterowane elektrycznie i składane po lifcie z lat 2005-2010 (nazwijmy je w średnim rozmiarze) mają jedną wadę - pojawia się luz na jednym ze "ślimaków" i lusterko nieprzyjemnie strzela/przeskakuje w końcowej fazie składania, co łatwo naprawić.
Powiedzmy, że da się naprawić.
Ty kiedyś przetarłeś szlak i napisałeś poradnik, potem ja rozebrałem swoje lusterko pisząc drugi poradnik. Po mojej naprawie lusterko składało się doskonale przez 1,5 roku i problem powrócił bo w zimie lód je zablokował i kółko/ślimak się uszkodziło znów. Olałem temat.
Nauczony tym teraz w zimie składanie lusterek zwyczajnie sobie wyłączam w menu komputera by mróz i lód nie uszkadzał. A swoją drogą to dźwięk pykającego lusterka jest dobrym sygnałem że... zamknąłem auto. Jak nie pyka, dla pewności pilotem zamykam raz jeszcze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
slawomirro jest offline   Odpowiedź z Cytatem