Temat: [Focus 2018- ] Dodatkowe czujniki TPMS
View Single Post
Stary 22-11-2021, 11:53   #14
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,065
Domyślnie Odp: Dodatkowe czujniki TPMS

Cytat:
Napisał blablawla Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...Żeby nie było jestem już po 5 zmianach kół. Zimowe-letnie. Zaliczyłem już wszykie konfigurację przód- tył, lewo-prawo i poprostu działa. W obydwóch kompletach czujniki oryginalne
No to może kolega dalej żyć w tym przeświadczeniu...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na szczęście nikt nikomu nie broni żyć w błędzie...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ford od lat nie stosuje systemu automatycznego pozycjonowania czujników w kołach. Nie ma w aktualnych autach wyposażenia pozwalającego na taką funkcję.
Reszta to tylko Kolegi "pobożne życzenia, marzenia i ... przywidzenia"...

Jak Kolega będzie próbował dyskutować - to zapraszamGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
(Bezpłatnie) Przy pomocy maszynki do programowania czujników pokażę który czujnik jest na którym kole a potem pokażę co ma w BCM zapamiętane auto.

Bez programowania NIE MA NAJMNIEJSZEJ SZANSY NA ZGODNOŚC TYCH 2 STANÓW.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem