View Single Post
Stary 19-11-2021, 11:17   #18
Matych
ford::expert
 
Avatar Matych
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 13-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 2.0TDCI PS 209 by HEKO
Rocznik: 2017
Postów: 3,755
Domyślnie Odp: Drgania na kierownicy przy dodawaniu gazu

Cytat:
Napisał iommi23 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przerabiałem u siebie podobne rzeczy, ale przy większym przebiegu (270) i .. skończyło się na wymianie wszystkich 4 wtryskiwaczy na nowe.

Wymieniałem półosie, cuda niewidy, wtryski do regeneracji i dopiero założenie 4 nowych pomogło.
Ciekawa teoria i przypadek coraz częściej spotykam się z nierówna pracą ,czy drganiami z układu wtryskowego,oraz jego sterowania,znowum mamy plagę z jakością wtryskiwaczy

Cytat:
Napisał mondeo70235 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
koledzy miałem podobny problem i go opisywałem w skrocie przy szybkosci 140 trzesło całym autemserwis gwarancja i nic wszystko dobre test amorków wszystko ok a ja sie uparłem na wymiane amorków dogadałem się ze maja mi wymienić jak nie pomoże to zanie zaołace poszli na to bo auto było na gwarancji 35 tys km wymiana i wszystko wróciło do normy amorek który był sprawny na scieżce na 70 procent po sciagnieciu okazał sie walniety
Równie dobrze mógłbyś napisać że wymiana popielniczki przyniosła tą poprawę,co ma amortyzator do drgań-wibracji przenoszonych na samochód.
Matych jest offline   Odpowiedź z Cytatem