View Single Post
Stary 16-11-2021, 04:51   #19
pablo294
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 08-11-2018
Model: Focus mk3
Silnik: 1.6 tdci 115
Rocznik: 2015
Postów: 45
Domyślnie Odp: Delikatne szarpanie przy hamowaniu silnikiem i utrzymywaniu prędkości

Cytat:
Napisał seba_999 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam. Więc tak - jazda z odłączonym przepływomierzem - poprawy brak, jedyne co zauważyłem to na biegu jałowym nieco mniej trzęsło autem (ale ponoć ten typ tak ma), klimatyzacja przestała działać i temperatura zewnętrzna była -40*c :-)
Delikatnie szarpało dalej, ale miałem wrażenie że przy 1500 RPM, gdzie wcześniej było to najbardziej odczuwalne przy 1750 RPM.
Co do przedmuchów - po odkręceniu korka wlewu oleju coś tam dmucha - korek położony na wlewie podskakuje ale nie spada...
Filtr paliwa postaram się ogarnąć w przyszłym tygodniu... Czy coś jeszcze oprócz tego filtra wam przychodzi do głowy?
Jak sprawdzić korekty wtryskiwaczy?
Jakie parametry powinna dawać przepływka? Na jałowym mam około 7g/s.
Pozdrawiam
Sebastian

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Ja nadal z tym walcze, zrobiłem nawet nowy temat, ale zero odpowiedzi. Nie pasują mi do tego wtryskiwacze. Jeżeli dzieje się nam to bez wciśniętego gazu, to wtryski nie podają paliwa, więc jakim cudem one mogą powodować te szarpania?
pablo294 jest offline   Odpowiedź z Cytatem