View Single Post
Stary 04-11-2021, 08:09   #34
Tomasz76
ford::amateur
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 30-10-2021
Skąd: Wielkopolska
Model: Focus Active X FL
Silnik: 1.0 hybrid mhev 155KM A7
Rocznik: 2023
Postów: 0
Domyślnie Odp: Focus Mk4 Facelift

Jakie auto posiadam i dlaczego zmieniam, opisałem na poprzedniej stronie forum. Ale nie ma problemu napiszę jeszcze raz. Od roku posiadam nową Octavię kombi 1.5 150KM z ręczną skrzynią biegów w wersji Style. Mam też matrycowe ledy, pakiet dynamic i klejone szyby boczne przednie. Szukam następcy Octavii, ponieważ kończy mi się leasing za 11 miesięcy, a nie chcę zamawiać ponownie takiego samego auta. W grę wchodzi tylko nadwozie kombi. Rozważam Focusa po FL, nową Astrę, nowego Golfa (od 3 miesięcy posiadam już wersję hatchback) i Audi A4. Gdyby nie FL Focusa, to nie brałbym go w ogóle pod uwagę. Ale w związku z kuracją odmładzającą daję mu szansę. Jeśli chodzi o wady Octavii, to środkowy nawiew na desce jest umiejscowiony za nisko. Cały czas musi być zamknięty, ponieważ wieje na kolano. Następnym problemem jest elektronika, która płata figle. Już 3 razy wgrywali mi nowe oprogramowanie. Kolejną rzeczą jest hałasujące oparcie tylnej kanapy. Raz już, to naprawiali i po kilku miesiącach hałas powrócił. Ogólnie nowa Octavia posiada dużo chorób wieku dziecięcego i muszą ją jeszcze dopracować. Chociaż z kratkami nawiewu, które są umiejscowione za nisko nic już nie zrobią, ponieważ musieliby przeprojektować deskę.
Tomasz76 jest offline   Odpowiedź z Cytatem