View Single Post
Stary 02-10-2021, 10:51   #1444
somer1
ford::average
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 02-09-2021
Skąd: śląsk
Model: Kuga ST X , Transit 2,0
Silnik: 2,5 benzyna+Hybryda
Rocznik: 2020
Postów: 161
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

Cytat:
Napisał qualin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Immobilizer to blokada zapłonu, a nie autoalarm i to jest wyposażenie fabrycznie każdego auta.


Nie w każdym Fordzie można włączyć. Z tego co się orientuję to w Kudze nie ma takiej możliwości.
W mojej kudze odblokowali przy zakupie na moja prośbę. Na forach pisali,ze wiekszośc fordów ma w opcjach fabrycznych.

Bump:
Cytat:
Napisał Sebol_pl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam jeszcze pytanie? W temacie jest poruszany temat oszczędności Forda. Mimo iż mój ford jest z 2020 roku, to zamykanie auta działa na wszystkich drzwiach, ale otwieranie już tylko na przednich. Moja kuga jest dosyć mocno wyposażona, ST-line +pakiet tech (HUD, ledy adaptacyjne), panorama. Zastanawiam się czy te cięcia dotyczą czujnika zamykania czy otwierania samochodu. Ma ktoś jakieś spostrzeżenia?

Zobacz w ustawieniach zamków, jest opcja odblokowywania wszystkich i tylko kierowcy.
somer1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem