Temat: [Mondeo 2007-2014] Program konfiguracji - ELMconfig
View Single Post
Stary 19-07-2021, 16:49   #2388
seewcio
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 06-04-2016
Skąd: Sosnowiec
Model: Mondeo MK4; S-Max MK1
Silnik: 2.0TDCi; 2.0TDCi
Rocznik: 2008; 2006
Postów: 83
Domyślnie Odp: Program konfiguracji - ELMconfig

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
obstawiam to w ciemno
Dobrze, że nie napisałeś "daję sobie głowę uciąć"...
Tyle, to ja sobie dawno znalazłem, nawet użyłem szukajki w danym wątku, bo inaczej trzeba by przeczytać kilkanaście tysięcy postów..., ale komu ja to tłumaczę... Nie oceniaj wszystkich swoją miarą... Masz prawie 70 lat a zachowujesz się jak w piaskownicy - wiem, ale nie powiem... Dalej filozofujesz, a konkretnej odpowiedzi brak... Jakbyś mi odpowiedział w drugim poście, to napisałbym później specjalny post ze screenami itd. i podziękowaniem dla Twojej osoby za pomoc w zrobieniu tego, żeby moderator go podwiesił jako instrukcja jak i co zrobić, ale nie..., Ty dalej swoje wywody...

Cytat:
Napisał Slawko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
w centralnej konfiguracji auta wyłącz światła skandynawskie wtedy będziesz miał tak samo jak w mondeo
Dzięki. To już wiem, tylko zastanawia mnie czy pochodzenie auta ma znaczenie odnośnie działania opcji automatycznej, bo Mondeo mam z Hiszpanii i na tym ustawieniu w dzień światła mijania nie działają. W S-maxie jeszcze nie zdążyłem podłączyć kompa i wyłączyć opcji skandynawskiej. S-maxa mam z Austrii, ciekawe jak będzie działała opcja automatyczna. Będę kombinował w każdym razie.

Ostatnio edytowane przez seewcio ; 19-07-2021 o 21:58
seewcio jest offline   Odpowiedź z Cytatem