Temat: [Mondeo 2007-2014] Program konfiguracji - ELMconfig
View Single Post
Stary 18-07-2021, 10:38   #2370
seewcio
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 06-04-2016
Skąd: Sosnowiec
Model: Mondeo MK4; S-Max MK1
Silnik: 2.0TDCi; 2.0TDCi
Rocznik: 2008; 2006
Postów: 83
Domyślnie Odp: Program konfiguracji - ELMconfig

Cytat:
Napisał Raf66 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie było przypadkiem coś zmienianie (włączane) w Elmconfigu? Taki błąd wskazuje na włączenie jakiejś opcji, która nie zadziała z obecną konfiguracją auta...
Mam samochód prawie 2 lata i ja nic nie zmieniałem, więc pewnie ktoś wcześniej coś zrobił... Co na to poradzić? Jedyne, co jest inaczej, niż w moim Mondeo, to to, że przy odpalaniu auta od razu świecą się światła mijania. Jak w nocy chce włączyć długie na stałe, to muszę najpierw przełącznik świateł zmienić z pozycji 0 na światła mijania, bo inaczej długie nie chcą się włączyć na stałe, można tylko mrugać... Może w tym jest rzecz? Może ktoś coś zmienił w BCM, a nie zapisał do tego w IPC, czy gdzieś tam, nie znam się... Jeszcze czasami wyświetlacz też potrafi pokazywać dziwne rzeczy np. zaświeca się cały, albo wyświetla tylko kreskę, czasami jest wszystko oprócz godziny na górze... Może ktoś próbował włączyć wyświetlanie jakiegoś chwilowego spalania, czy nie wiadomo czego, ale jak do tego teraz dojść? Co mogę zrobić, żeby było jak należy?

Ostatnio edytowane przez seewcio ; 18-07-2021 o 10:48
seewcio jest offline   Odpowiedź z Cytatem