View Single Post
Stary 15-07-2021, 15:18   #4
kwitek20
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 17-06-2021
Skąd: Olsztyn
Model: Galaxy
Silnik: 2.0
Rocznik: 2012
Postów: 1
Domyślnie Odp: Demontaż blendy/listwy oświetlenia tablicy rejestracyjnej. Jak?

Dzięki za odzew :-)
Jakoś sobie poradziłem.
Najbardziej wyciągnięcie utrudniały takie gąbczaste kwadratowe 'cosie' naklejone na listwie od strony szyby. Domyślam się, że to właśnie po to, żeby nie było drgań.
Udało się wyłamać tylko jeden uchwyt i tylko jedną jego stronę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. także jakoś go podkleiłem i może się trochę potrzyma.
Przy wsadzaniu też nie jest kolorowo. Śruby drapią po blasze i trafienie nimi na swoje miejsce od zewnątrz jest praktycznie niewykonalne.
Udało się w 2 osoby, przy pomocy najbardziej uniwersalnego narzędzia na świecie, czyli spinacza biurowego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
1 osoba trzymała od zewnątrz i wpychała w głąb szyby, a ja spinaczem wygiętym w literę U łapałem śrubę przez otworek, w który miała wejść, a potem ciągnąłem na swoje miejsce.
Ostatecznie połamałem plastikowe bolce przy śrubach, ale same śruby weszły na miejsce i dały się przykręcić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nikomu nie polecam rozbierania tego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kwitek20 jest offline   Odpowiedź z Cytatem