View Single Post
Stary 14-07-2021, 13:08   #939
xyz2
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-04-2015
Skąd: Wrocław
Model: Kuga mk3 ST-Line
Silnik: 1.5EB
Rocznik: 2021
Postów: 72
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

Cytat:
Napisał young81 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To u mnie , chodziło o pakiet Driver Asistance.....usłyszałem tez ze mogę w każdej chwili zrezygnować i nie będą mi utrudniali procedur a co do braku pakietu to ze i tak idzie do góry o co najmniej 5tys a wiec tez by byli stratni i takie tam no ze ewentualnie się dogadamy z ceną ale tak naprawdę sami nie wiedza kiedy auto będzie najwcześniej przyszły rok... Pakietów Driver Asistance nie montują w żadnych autach od lutego a wiec jeżeli ktoś kupił taki po tym terminie to ma auto z zapasów z placu i to dotyczy wszystkich modeli.....i info od dilera ze będzie jeszcze gorzej przyszły rok wcale nie zapowiada się lepiej......
Ale chodzi o to że wynegocjowałeś jakiś tam rabat a za resztę czyli wersja bazowa plus każdy pakiet zapłaciłeś konkretną cenę. A że w trakcie trwania umowy cena idzie do góry to może iść dla nowych klientów a nie do zamówionej wczesniej wersji. Wg. mnie to jeśli przychodzi auto i nie ma tego pakietu to cena automatycznie w dół o kwotę z umowy za dany pakiet.

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
xyz2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem