View Single Post
Stary 09-07-2021, 07:56   #869
Martingg
ford::average
 
Zarejestrowany: 21-05-2009
Skąd: Żyrardów
Model: Grand Scenic
Silnik: 1.6dci
Rocznik: 2014
Postów: 104
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

Cytat:
Napisał young81 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W tym samym czasie jak ja zamawiałem , zamawiała moja szwagierka ( Audi) z góry powiedzieli ze odbiór czerwie -lipiec) auto odebrała w koniec czerwca.....kolejny przykład Kolega z pracy zamówił Rav4 4msc czekał 4msc.....szef zamówił nowego Lexusa w styczniu powiedzieli 4msc czekał 4msc......
Ford powiedział 3msc po 3msc powiedzieli ze 1,5 msc opóźnienia , ale proszę się martwić Państwa auto jest priorytetowe będzie produkowane w 1 kolejności , przecież zamówione były w tamtym roku itp, a teraz są przecieki i informacje na tym forum ze auta zamówione po tym terminie są już w rękach nowych właścicieli, bo są tak jakby półprzewodnikowe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ....żenada po stronie forda nie zna granic , po 1,5 miesiąca opóźnienia informacja ze auta jeszcze nie ma i może będzie w 3 kwartale , ale UWAGA wspaniałomyślny Ford daje możliwość rozwiązania umowy bez konsekwencji , zaliczkę oddamy w ciągu 3 tygodni tylko trzeba osobiście przyjechać i podpisać papier.......przez te ich zwodzenie jestem w momencie ze kupując auto innego producenta mam informacje ze czas oczekiwania 8-10msc a wiec nie ma sensu żebym czekal kolejne tyle bo nie zakładam ze Ford jest az tak cienki ze auto będą produkować 1,5roku....place puste i nie znajdę nic co mnie interesuje, jestem bez auta które powoli jest dla mnie dużą potrzebą , ponieważ stare się już sypie poza tym potrzebuje 2 auto......szczerze w końcu ten Ford dla mnie będzie , ale ja nie będę miał nawet radości i satysfakcji z tego samochodu bo producent i diler już mnie wystarczająco do niego zniechęcił...
wszystko przez braki elektroniki, spłonęła jeszcze jakaś fabryka, która robiła elektronike głównie dla Forda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. także tego są takie skutki. Interesuje sie NX i sprzedawca w salonie powiedział że Lexus i Toyota kupiły elektroniki na zapas bo wiedzieli, że taka sytuacja może nastąpić i czas oczekiwania tam na samochód to własnie 3-4 msc, najgorzej jest ogólnie z całym Fordem i z KIA Sorento bo tutaj jest dużo chętnych i czas oczekiwania podobny do Kugi.
Martingg jest offline   Odpowiedź z Cytatem