Temat: [Fiesta 2001-2008] Sygnał dźwiękowy i czerwona lampka
View Single Post
Stary 07-06-2021, 23:56   #1
Piwko99
ford::beginner
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 07-06-2021
Model: Fiesta mk6
Silnik: 1.6 tdci
Rocznik: 2007
Postów: 19
Domyślnie Sygnał dźwiękowy i czerwona lampka

Siemka wszystkim, jak w temacie. Ostatnio w mojej fiescie pojawił sie problem polegający na sygnale dźwiękowym i zapaleniu sie czerwonej lampki (ta między licznikami a nie na liczniku) i od razu gaśnie. Pierwszy raz problem pojawił sie kilka dni temu gdy próbowałem odpalić auto od razu zgasło, po ponownej próbie auto odpaliło i zaczęło sie od razu dusić, zapaliła sie czerwona lampka i auto zgasło. Nie pojawił sie żaden komunikat ani nic, tylko lampka. Sprawdziłem płyny wszystko w normie niv nie cieknie, odpaliłem znowu i po przejechaniu kilku metrów auto zaczęło się dusić, dodałem więcej gazu i problem znikł jakby był zamulony silnik. Teraz co jakiś czas w aucie przy jednoczesnym sygnale dźwiękowym i zapaleniu lampki (dodam że ta lampka zapala sie dosłownie na sekundę, od razu gaśnie i żadnego komunikatu nie ma) auto jakby traci moc i po tej sekundzie wraca do normy. Dzisiaj wyskoczył komunikat ale trwało to tak samo krótko jak zawsze więc nie zdążyłem przeczytać. Kompletnie nie mam pojęcia o co chodzi, auto jeździ nornamnie, nie widać, nie słychać żadnych problemów. Z tego co zauważyłem problem pojawia się najczęściej na 3 biegu, chociaż już teraz dość często w losowych sytuacjach. Ktoś miał problem albo wie od czego zacząć? Dodam że to fiesta 2007 1.6 tdci
Piwko99 jest offline   Odpowiedź z Cytatem