View Single Post
Stary 30-05-2021, 18:46   #151
am123
ford::beginner
 
Imię: A
Zarejestrowany: 03-04-2019
Model: Mondeo mk5
Silnik: Hybrid EU
Rocznik: 2015
Postów: 32
Domyślnie Odp: Tutorial - montaż kamery cofania Kombi

Cytat:
Napisał sabaciontko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tu masz opis
W opisach które widziałem wszędzie jest napisane jak włączyć (aktywować) kamerkę. I OK, ale to krok pierwszy. Żeby pojawiły się linie skrętne (białe linie poruszające się przy obrocie kierownicą) potrzebny jest jeszcze kolejny. Przynajmniej u mnie był. Odkryłem to dziś przypadkiem (i z pomocą amerykańskiego forum)...

Setup: Mondeo Hybrid EU, sedan: Ford-owska kamerka przeszczepiona z innego auta (z aukcji) ogólnie działała, ale widać tylko linie kolorowe (nieruchome). Dopiero jak zrobiłem poniższe to pojawiły się ruchome białe linie:

ForScan -> Funkcje Serwisowe -> BCMii -> Rear Camera Calibration -> Uruchomiłem procedurę serwisową -> okienka prowadzą, pasek postępu się przesuwa, po ok 1 minucie wyskakuje notyfikacja że test jest przerwany, pisze żeby sprawdzić czy działa.

No i rzeczywiście działa - linie już są Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
am123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem